Junioři udrželi šňůru vítězství

Juniorský hokej
PO 20. 10. 2003
Z n o j m o - Proti vedoucímu celku tabulky Jihlavě se postavili junioři na domácím ledě. Oba týmy předvedly velmi pěkný hokej. Zápas lépe zvládli mladí Orli, kteří se výhrou bodově dotáhli na Jihlavu. V utkání s odvěkým rivalem z Třebíče na jeho ledě nezaváhali a udrželi tak sérii osmi zápasů bez porážky. „Za oba zápasy musím pochválit brankáře Adamce. Střelci, kteří stříleli góly, byli tahouni mužstva, ale hlavně jsme podali skvělý kolektivní výkon,“ chválí trenér Holaň. <p> <b> Znojmo – Jihlava 5:3 <br> Třebíč – Znojmo 2:4 </b>
Vstupenky na MS IIHF 2024 v Česku 9. kolo 17.10.2003
Znojmo – Jihlava 5:3 (1:0, 1:2, 3:1)
Branky: Novák 2, Jaskula, Barták, Kabeláč.

Trenér Miloš Holaň: „Ze začátku jsme měli ze soupeře velký respekt, ale kluci do poslední chvíle měli sílu dodržet stanovenou taktiku. Měl jsem strach, že budou do utkání přemotivováni, ale vše zvládli a odvedli skvělý kolektivní výkon. Novák, který vstřelil Jihlavě dva góly, je jejím bývalým hráčem.“

10. kolo 19.10.2003
Třebíč – Znojmo 2:4 (1:1, 0:2, 1:1)
Branky: Kabeláč 2, Barták, Burián.

Trenér Miloš Holaň: „Do zápasu jsme šli se stejnou taktikou jako proti Jihlavě. Je to systém 1-2-2, kdy zhušťujeme střední pásmo a vyrážíme do brejků. Pokud na tohle soupeř nenajde zbraň, těžko se prosazuje. Je důležité, aby hráči tomuhle systému věřili a dokázali ho dodržovat, což se jim povedlo.“