Jedna branka stačila na vítězství Orlů

Aktuální zprávy
PÁ 9. 8. 2002
Z odvetného přátelského zápasu ve Skalici si hráči Znojma odvážejí výhru s fotbalovým výsledkem 1:0. <br> <b>Skalica - Znojmo 0:1</b>
Vstupenky na Betano Hockey Games 2024 Znojmo opět nastoupilo s týmem, který se skládal většinou z mladých hráčů. V první třetině měla Skalica převahu, ale čisté konto Znojma uhájil výborně chytající Petr Svoboda. Ve druhé třetině se hra vyrovnala. Přesně v polovině utkání se podařilo Petru Kumstátovi vstřelit jediný gól utkání, který nakonec rozhodl o výhře Znojma. Třetí třetinu měla znovu Skalica mírně navrch, ale Orli své vítězství udrželi.

HK 36 Skalica - HC JME Znojemští orli 0:1 (0:0, 0:1, 0:0)

Branky: 30. Petr Kumstát (Peš) Vyloučení: 2:2 Využití: 0:0. Oslabení: 0:0.

Znojmo: P. Svoboda – Zapletal, Benák, Pavel Kumstát, Kello, Klimeš, Křetinský - Peš, Petr Kumstát, Sklenář - Beroun, Pechal, Erat - Procházka, Ludvík, Tokoš - Rapant.