Jaroslav Kameš trénuje ve Znojmě

Aktuální zprávy
PÁ 27. 9. 2002
Z n o j m o - Na čtvrtečním tréninku Orlů se objevil brankář Jaroslav Kameš. Podle trenéra Hořavy je Kameš v klubu zatím na zkoušce: "Byl nějakou dobu zraněný a tak si jej musíme nejprve vyzkoušet. V případě, že se osvědčí, je ze strany klubu zájem vstoupit do jednání. To se může uzavřít už zítra, ale také až za týden. Jakmile bude vše hotovo, vydáme tiskové prohlášení."
Vstupenky na Betano Hockey Games 2024 Kameš, který v Česku naposledy chytal za Vsetín a pomohl mu k titulu v roce 2001, v loňském roce vychytal ruském Avangardu Omsk bronzové medaile v ruské lize, v létě ale v klubu skončil. Po skončení svého angažmá se o Kameše v letní přestávce ucházel Vsetín, své služby gólman nabídl také Zlínu, který je ale kvůli finančním požadavkům hráče však nechtěl akceptovat. V posledním měsíci brankář netrénoval z důvodu léčení svého zranění kolene.