"Intervijú" s J. Kamešem

Aktuální zprávy
ČT 3. 10. 2002
Z n o j m o - K úplné obměně brankářského kádru oproti loňské sezóně došlo u Znojemských orlů. Poslední změnou je angažmá <b>Jaroslava Kameše</b>, který první říjnový den roku 2002 podepsal roční smlouvu se znojemským klubem.
Vstupenky na MS IIHF 2024 v Česku Co očekáváte od angažmá ve Znojmě?
Že budu hrát hokej.

Měl jste zdravotní problém, prodělal jste operaci kolene. Jak se cítíte nyní?
Vypadá to, že je vše v pořádku. Žádné problémy se u mě neprojevují. Jediným problémem pro mě je, že jsem od dubna nestál pořádně na bruslích a potřebuji dohnat i fyzičku.

Kdy vás uvidíme v zápase?
To záleží na trenérovi.

Jako brankář jste spíše kliďas nebo se projevujete impulzivně, diskutujete s rozhodčími?
Nevím. Myslím si, že se chovám normálně.

Soustředíte se tedy především na hru?
Ano.

Jaké bylo vaše angažmá v Rusku? Jaké tam jsou podmínky?
Já jsem si moc nezachytal, protože mě provázela zranění. Podmínky tam jsou perfektní, lepší než u nás a i než v Berlíně.

Nejste příliš sdílný, hovorný…
Nemám dobré zkušenosti s medii. Mám averzi vůči novinářům a vlastně se s nimi vůbec nebavím. Chci mít klid.