Hokejisté vyzvou v novém termínu na zeleném pažitu svůj fanclub

Aktuální zprávy
ČT 14. 6. 2012
<em>Znojmo</em> - Letní fotbalové utkání mezi hokejisty Orli Znojmo a jejich fanclubem se již stalo tradicí, a tak také letos obují tyto dva tábory kopačky a změří síly na zeleném trávníku. Akci organizuje vedení klubu společně s DDM Znojmo. Exhibicí provedou moderátor Milan Jonáš a DJ Izzy Cooper, nebude chybět občerstvení. Úvodní výkop provede zástupce vedení města Znojma. Proto neváhejte a přijďte ve středu 20. června na fotbalové hřiště v Dobšicích.
Vstupenky na Betano Hockey Games 2024

Bilance vzájemných střetnutí Orlů s fanoušky na zeleném pažitu je jednoznačná. V posledních třech letech se radovali hokejisté. Přidají Orli čtvrtý skalp? Jak již bylo zmíněno, přesvědčit se můžete 20. června od 18:00 hodin. Vstupné je samozřejmě zdarma.

Pro fanoušky je připraveno občerstvení za symbolických 10,- Kč (pivo, limo, párek). Hlavní cenou v přestávkové soutěži bude permanentní vstupenka na sezónu 2012/2013. Děti se mohou těšit na skákací hrad.