Hokejisté vládnou i na zeleném pažitu, porazili svůj Fan Club

Aktuální zprávy
ÚT 14. 6. 2011
<em>Znojmo</em> - V úterý 14. června odpoledne si dali znojemští hokejisté od tvrdého posilování a běhání pauzu. Obuli totiž kopačky a na hřišti IE v Oblekovicích sehráli exhibiční fotbalové utkání proti svému Fan Clubu. I přesto, že šlo pouze o zábavu, vstoupily do zápasu oba tábory na sto procent. Z vítězství se stejně jako v předchozích dvou letech radovali hokejisté Orli Znojmo. Vydařené odpoledne obohatila i soutěž o permanentku na novou sezónu a další upomínkové předměty s logem klubu.
Vstupenky na Betano Hockey Games 2024

Počasí hrálo organizátorům fotbalového utkání do karet, a tak není divu, že tribuny na fotbalovém hřišti v Oblekovicích byly solidně zaplněny. Pro každého bylo připraveno občerstvení za lidových deset korun. Odpolednem provázel Milan Jonáš a k poslechu hrál DJ Izzy Cooper.

⇒  Lubomíra Štacha stíhá Petr Ježek z Fan Clubu

V prvním poločase poslal hokejisty do vedení David Bartoš. O přestávce se soutěžilo o věcné ceny. Hlavní výhrou byla permanentní vstupenka na sezónu 2011/2012, kterou z rukou marketingového pracovníka klubu Petra Veselého převzala slečna Lucie Baiglová. Další čtyři výherci si odnesli dresy a trička.

Ve druhém dějství se mohli diváci radovat z pěti branek. Nejprve navýšil Vladimír Říha, ovšem Fan Club během okamžiku vyrovnal na 2:2. Pár minut před koncem vrátil Orlům vedení Jan Trojan a definitivní tečku za vydařeným dnem učinil Jan Lattner. Hokejisté tak zvítězili 4:2, stejně jako před dvěma lety.

„Vyhráli jsme, a to jsme chtěli. Už ani nepamatuji, kdy jsme naposledy prohráli,“ smál se po zápase Radek Haman. „Jediné, co mě mrzí je, že mě kluci nechtějí pustit do útoku. Stále mě ženou dozadu.“

FOTOGALERIE Z FOTBALOVÉHO UTKÁNÍ

Sestavy obou týmů

Orli Znojmo: Michal Panec, Ondřej Kacetl, Vladimír Říha, Radek Haman, Lubomír Štach, Adam Havlík, Antonín Bořuta, Jan Lattner, Martin Podešva, Jan Trojan, Tomáš Komínek, David Bartoš, Richard Jarůšek, Jakub Stehlík.

Fan Club: Jan Alexa, Ivo Hrnčíř, Petr Ježek, Vojtěch Urbánek, Vladislav Makovička, Jakub Maršalík, Tomáš Sovják, Lukáš Dufek, Karel Němec, Petr Sláma, Petr Ostrý, Tibor Ostrý, Stanislav Vašourek, Oldřich Helebrant, Milan Šustáček, Martin Kuřitka.