Freeport Fashion Outlet nově hlavním partnerem klubu

Aktuální zprávy
PO 24. 6. 2019
Orli Znojmo rozšiřují spolupráci s outletovým centrem Freeport, nacházejícím se poblíž Znojma na česko-rakouských hranicích. Freeport se nově stává jedním z hlavních partnerů klubu.
Vstupenky na Betano Hockey Games 2024

„Jsme velice rádi, že se nám po vzájemných jednáních podařilo posunout spolupráci, na které jsme pracovali déle než rok, až do pozice jednoho z hlavních partnerů klubu. Jde o významné partnerství a my doufáme, že dlouhodobého charakteru," říká manažer Orlů Znojmo Petr Veselý.

První společná dlouhodobá akce, na které budeme vzájemně spolupracovat, je událost Freeport žije hokejem. Na ni volně naváže jedinečná hokejová show Znojmo žije hokejem. „Věřím, že obě tyto akce budou pro fanoušky ze Znojma i širokého okolí velkým lákadlem a že společně oslovíme i fanoušky z Rakouska. Logo Freeportu se také objeví na dresech pro novou sezónu. Je na místě poděkovat zástupcům společnosti za projevenou důvěru a věříme, že i tato podpora nám pomůže dosáhnout co nejlepších sportovních výsledků," dodal Veselý.

„Jsme rádi, že můžeme podpořit sport v našem regionu a zároveň přispět ke zviditelnění Znojma za hranicemi," kvituje novou spolupráci také ředitel Freeport Fashion Outletu Jan Procházka. „Osobně se již těším na první zápasy a přeji Orlům úspěšnou sezónu," dodává.

Freeport je prvním outletovým centrem v ČR a je současně jedním z největších nákupních center svého druhu ve střední Evropě, které se nachází na hraničním přechodu Hatě u Znojma. Návštěvníci Freeportu mají na výběr z více než 250 světových značek v 75 obchodech. Freeport prodává značkovou módu za ceny, které jsou vždy o 30 až 70 % nižší než v běžných obchodech. V období speciálních slevových akcí mohou být ceny dokonce až o 90 % nižší.

Informace o Freeportu můžete kromě webových stránek najít také na Facebooku nebo Instagramu.

Summer sale