Fotbalová exhibice v Šatově

Aktuální zprávy
PO 27. 5. 2002
Tým Znojemských Orlů se po návratu z dovolené utká v rámci fotbalové exhibice s Týmem osobností. Zápas se odehraje v sobotu 1.června od 15:00 na hřišti v Šatově. Po zápase proběhne autogramiáda všech účastníků zápasu. A kdo nastoupí za tým hvězd?
Vstupenky na MS IIHF 2024 v Česku O fotbalovou kvalitu se budou starat především hvězdy Tomáš Rosický (Borussia Dortmund), Vladimír Šmicer (FC Liverpool), Jiří Rosický (Tirol Innsbruck), Petr Čech nebo Tomáš Hübschmann (oba Sparta Praha). Za fotbalové internacionály let minulých se představí mistři Evropy z Bělehradu 76 Ladislav Vízek a Karol Dobiaš. Své zástupce bude mít v Týmu osobností také zámořská NHL, představí se dva olympionici a kamarádi Patrik Eliáš a Martin Havlát. No a z hudební sféry si přijdou zakopat Jakub Smolík a Martin Hrdinka.

Těmto hvězdám se postaví hokejisté HC JME Znojemští Orli. Nebudou to mít jednoduché, ale všichni doufají v podporu domácích fanoušků. Celou akcí bude provázet známý propagátor krátkých kalhot a sportovní všeuměl Pavel Nový, povoláním herec. Přijďte se pobavit s hvězdami nejen sportovního nebe!