Fanoušci přispěli na utkání s Linzem částkou 31 666 Kč. Peníze pomohou mládeži

08.01.2018 | Lukáš Caha

Jako poděkování fanouškům za věrnost i za mimořádnou štědrost při charitativní aukci dresů stanovilo vedení klubu na utkání s Linzem dobrovolné vstupné. Vybraná částka 31 666 Kč poputuje mládeži Orlů Znojmo tak, jak o tom rozhodli čtenáři webu v anketě. Děkujeme!

Na utkání, které se hrálo minulou středu, dorazilo téměř tři tisíce fanoušků. Ti přispěli částkou 31 666 Kč. O tom, kam peníze poputují, rozhodovali sami čtenáři webu hcorli.cz. Hlasování v anketě bylo velmi těsné, ale nakonec zvítězila se 751 hlasy mládež Orlů Znojmo.

"Chtěl bych poděkovat všem fanouškům, kteří přispěli na dobrou věc a zároveň oceňuji aktivitu vedení A-týmu znojemského hokeje při podpoře mládeže. Vybraná částka poputuje do rozpočtu spolku a bude použita k dalšímu zajištění tréninkových a zápasových aktivit mladých znojemských hokejistů," řekl Luděk Stromko, předseda oddílu.

Výsledky hlasování: 1. Mládež Orlů Znojmo (751 hlasů), 2. Dětské oddělení nemocnice Znojmo (700 hlasů), 3. Fan Club Orlů Znojmo (35 hlasů), 4. Nadace Phoenix, "Dětem od srdce" (26 hlasů).

Co jsme psali před lety