FOTO: Fanoušci i hráči se ve středu bavili fotbálkem v bublinách

Aktuální zprávy
ST 24. 6. 2015
Do začátku nové sezóny zbývají ještě více než dva měsíce, ale suchá příprava již je v plném proudu. Ve středu 24. června si Orli zpestřili program fotbalovým zápasem s fanoušky, tentokrát v netradičním duchu.
Vstupenky na Betano Hockey Games 2024

"Byl to super zážitek! Fotbal sice moc dobře nehraji, ale tohle mě fakt bavilo," pochvaloval si obránce Lubomír Štach. "Chtěl jsem si to zkusit a jsem rád, že jsem do toho šel. Oproti tradičnímu fotbalu to bylo sto ku jedné."

Pro více než tři stovky fanoušků, kteří ve středu v podvečer na zimní stadion dorazily, připravilo vedení klubu velmi zajímavý program. Kromě fotbalové exhibice se návštěvníkům naskytla jedinečná možnost prohlédnout si zázemí a kabinu A–týmu Znojma. Hokejisté rozdávali své podpisy a soutěžilo se o hodnotné ceny.

Permanentku na nadcházející sezónu si ze stadionu odnesl mladý fanoušek Marek a ani další místa v soutěži nezůstala opomenuta. Andrea obdržela voucher do Aqualandu Moravia a Pavel poukázku na slevu u Crazy Bubbles. Příležitost vyzkoušet si tento netradiční sport dostaly na závěr akce i děti, kteří si stejně jako všichni okolo program náramně užily.

"Fanoušci byli výborní. Viděl jsem tam spoustu známých tváří. Určitě bych si to zopakoval," dodal Štach. "Letní příprava je náročná, ale naštěstí už se blíží její konec. Všichni se moc těšíme na led a tohle odpoledne bylo pěkné zpestření."