Dorost opět nevyhrál

Dorostenecký hokej
NE 7. 12. 2003
K. V a r y / P r a h a - Ani v posledních dvou utkáních dorostenci nebodovali. Dobře rozjetý zápas s Karlovými Vary, kdy mladí Orli vedli již ve druhé minutě 2:0, se nakonec změnil v divokou gólovou přestřelku a soupeři se podařilo o jedinou branku zvítězit. Pod taktovkou Sparty se odehrálo další utkání, ve kterém se sice Znojmo dotáhlo na rozdíl jedné branky, ale zkušený sparťanský tým Znojmu více nedovolil. V tabulce se dorostenci nacházejí na předposledním místě. <p> <b>Karlovy Vary – Znojmo 7:6<br> Sparta Praha – Znojmo 7:3</b>
Vstupenky na MS IIHF 2024 v Česku 28. kolo 4.12.2003
Karlovy Vary – Znojmo 7:6 (4:2, 1:2, 2:2)
Branka: J. Sklenář 3, Barák, Kamír, Růžička.

Trenér Karel Vaněk: „Do utkání jsme vstoupili famózně, neboť ve druhé minutě jsme vedli 2:0. Potom si hráči mysleli, že utkání bude jednoduché, polevili a soupeř vyrovnal. Za stavu 2:2 vystřídal nejistého Müllera v brance Železný, ale ani on mužstvo nepodržel. Excelentní výkon podal opět Jakub Sklenář, autor tří branek a dvou asistencí. Ve třetí třetině za stavu 5:6 se nechal nesmyslným faulem vyloučit Protivínský na 5 minut a do konce utkání a soupeř otočil zápas na 5:6. Nepomohlo ani dvouminutové power-play, kde jsme neproměnili několik slibných šancí.“

29. kolo 6.12.2003
Sparta Praha - Znojmo 7:3 (2:0, 2:2, 3:1)
Branky: Hadrava, Kamír, Bezděk.

Trenér Karel Vaněk: „Utkání bylo v režii domácích, sice jsme ve třetí třetině stáhli na 4:3, ale v oslabení jsme inkasovali. Opět výkon brankářů byl na pováženou, ale soupeř byl lepší a zaslouženě vyhrál.“