Dohodnuto! Peter Pucher podepsal ve Znojmě novou smlouvu

Aktuální zprávy
ST 8. 4. 2015
Už třináctou sezónu v dresu s orlem na hrudi absolvuje slovenský útočník Peter Pucher. Ikona znojemského hokeje se s vedením Orlů dohodla na nové smlouvě. "Nemělo smysl brát v potaz jiné možnosti, s klubem jsme se dohodli okamžitě," prohlásil čtyřicetiletý hráč.
Vstupenky na Betano Hockey Games 2024

Pucher patřil v uplynulé sezóně k největším oporám týmu v mezinárodní lize EBEL. Ve 48 utkáních si připsal stejný počet kanadských bodů za 17 branek a 31 asistencí, v hodnocení účasti na ledě byl s bilancí +17 vůbec nejlepším znojemským hráčem. V průběhu podzimu zkušený útočník dokonce vedl pořadí produktivity celé ligy.

"Jsem velmi rád, že jsem se s majitelem klubu dohodl. Myslím si, že ten hokej ještě hrát umím. Neuvažoval jsem nad ničím jiným. Jsem tu doma, mám tu rodinu i spoustu zájmů. Když se mě někdo zeptá, jestli zůstávám, a já odpovím, že ano, tak z toho lidi mají radost. A já jsem zase rád, že jsou rádi oni," usmívá se Peter Pucher.

Ten se znojemským hokejem spojil velkou část své kariéry. Na jih Moravy poprvé přišel již v roce 1999 a osm sezón ve Znojmě hrál extraligu. Poté odešel do Pardubic, přes Brno a Zvolen se v létě 2011 opět vrátil do orlího hnízda. Celkem má na kontě 627 zápasů za znojemský klub, v nichž zaznamenal 184 branek a 340 asistencí.

Aktuální podoba kádru Orlů pro sezónu 2015/16

Obránci: Martin Bača, Antonín Bořuta, Martin Nemčík, Lubomír Štach
Útočníci: Jindřich Abdul, David Bartoš, Jiří Beroun, Radek Číp, Ondřej Fiala, Jan Lattner, Patrik Novák, Peter Pucher, Branislav Rehuš, Jan Šeda, Marek Špaček.