Dalším významným partnerem klubu se stal Hotel Prestige

Aktuální zprávy
ČT 14. 6. 2012
<em>Znojmo</em> - Znojemskému klubu se do svých řad podařilo získat dalšího významného regionálního partnera. „Po vzájemných jednáních se dnešním dnem podařilo klubu uzavřít partnerskou spolupráci s Hotelem Prestige**** Znojmo, který se tak stává oficiálním ubytovatelem Orlů pro nadcházející sezónu EBE ligy. Vedení věří, že tato vzájemná spolupráce bude pro obě strany prospěšná a v nadcházejících letech se ji bude dařit ještě dále rozvíjet,“ řekl marketingový manažer Orlů Mgr. Petr Veselý.
Vstupenky na Betano Hockey Games 2024

Hledáte-li vysoce kvalitní ubytování ve Znojmě, hotel Prestige je pro Vás to pravé místo. Jak říká sám název, je prestižním místem, které ve Znojmě nemá, vzhledem k tradici a komfortu ubytování konkurenci. Více informací naleznete na stránkách hotelu zde.