Další skvělá zpráva! I Roman Tomas zůstává Orlem

Aktuální zprávy
PO 13. 4. 2015
Nejlepší znojemský střelec loňské sezóny Roman Tomas bude i nadále oblékat znojemský dres. S klubem se dohodl na prodloužení smlouvy. "Jsem tu maximálně spokojený. Mám tady i rodinu, takže mi nic nechybí," řekl již dříve odchovanec Popradu.

Čtyřiatřicetiletý útočník přišel na jih Moravy před sezónou 2014/2015 ze Žiliny, za niž vsítil dohromady čtyřicet branek a zaslouženě tak byl vyhlášen nejlepším střelcem slovenské extraligy. Tomas si v minulosti zahrál i českou nejvyšší soutěž. Působil v Třinci, Litvínově, Mladé Boleslavi, Plzni i ve Vítkovicích.

V roce 2013 odehrál dokonce několik zápasů za Záhřeb v EBEL lize. I loni se mu ve Znojmě dařilo. S pětadvaceti góly se stal nejlepším střelcem týmu, připsal si i sedmnáct asistencí.

"Roman přišel do Znojma jako střelec a uplynulá sezóna se mu povedla. Je to hráč, který nehraje příliš do těla, takže od něj nemůžeme chtít, aby byl agresivní a důrazný. Umí dobře zakončit, najít si prostor před brankou a to je pro nás důležité," zdůvodňuje udržení Tomase v týmu trenér Jiří Režnar.