Další prověrkou bude Olomouc

PO 6. 8. 2007
<i>Znojmo</i> - Znojemští orli ještě nenašli přemožitele a ukazují se v přípravě na novou sezónu v dobrém světle. Dalším týmem, který s nimi změří síly, bude Olomouc. Účastník první ligy má za sebou pouze jedno utkání, ve kterém dokázal zvítězit na ledě Třebíče. Do Znojma jistě přijede s chutí po cenném skalpu. Duel začíná <b>již v 17:00</b> v Hostan aréně.
Vstupenky na Betano Hockey Games 2024

Klubu ze středu Moravy se loňská sezóna vůbec nezdařila a skončil až na samém chvostu tabulky. Do té letošní se chtějí olomoučtí hráči pustit od podlahy a ukázat kvalitu svého mužstva.

V týmu soupeře najdeme Ondřeje Kříže, který pomáhal Orlům v závěru uplynulého extraligového ročníku. Tento zkušený bek odehrál v dresu Znojma několik velmi dobrých zápasů a byl plnohodnotnou náhradou za jiné zraněné obránce. Dalšími hráči, kteří se na jihu Moravy již představili, jsou Milan Ministr, Filip Smejkal, Richard Bordowski a Martin Vyrůbalík.

Dosud k žádnému utkání letos ještě nenastoupili Jiří Dopita a Martin Růžička. Zatímco u Jiřího Dopity se dá očekávat, že vypustí i úterní utkání, Růžička už by se mohl na ledě objevit.

Sestavy z posledního utkání

HC ZNOJEMŠTÍ ORLI: Trvaj - Bičánek, Chvátal, Tesařík, Štach, Kotaška, Chmelíř, Švrček, Jareš - Erat, Svoboda, Demel - Plášek, Haman, Kucharczyk - Padělek, Procházka, Beroun - Meidl, Vaškovič, Selingr

HC Olomouc: Žigárdy (Sedlář) - Kříž, Ondrušek, Paška, Koktan, Chovan, Vyrůbalík, Bartoň, Janáček, Bouz, Sršeň, Smejkal, Urgela, Čuřík, Zbořil, Meidl, Brančík, Žajgla, Rak, Venkrbec, Rajnoha