Čtvrteční zápas ohrožen

Aktuální zprávy
ST 14. 8. 2002
Osud čtvrtečního utkání Tipsport Cupu, které měli Orli odehrát v povodněmi sužovaných Českých Budějovicích, je nejistý. Zástupci obou klubů se definitivně dohodou až ve čtvrtek dopoledne. O vývoji situace vás budeme informovat.
Vstupenky na Betano Hockey Games 2024 Ve středu večer voda ustoupila z nově rekonstruované Budvar Arény, která ovšem samozřejmě k utkání způsobilá není. "Pokud by se zápas odehrál, stalo by se tak v Jindřichově Hradci, kde je široko daleko jediný nezatopený stadion," uvedl k situaci manažer Orlů Rostislav Dočekal. Ten byl celý den ze zasedání APK v Ostravě ve spojení se svým českobudějovickým protějškem Jaroslavem Pařízkem i trenérem Budějovic Jaroslavem Liškou a monitorovali situaci. V případě, že se zástupci obou klubů dohodnou, že i přes veškeré obtíže, které hráči i další zaměstnanci z obou měst prožívají, se utkání sehraje, stane se tak v Jindřichově Hradci v původním termínu. "Tato varianta je v tuto chvíli pravděpodobnější, ale nemohu vyloučit změnu," uvedl Rostislav Dočekal.

Ze znojemských hráčů zasáhla velká voda bydliště Milana Procházky a Marka Uram. Z oblasti, kde bydlí, byli lidé evakuováni. Stav blízkých a také svého majetku v Českých Budějovicích si byl obhlédnout Oldřich Svoboda, rodinu má v jihočeské metropoli také Karel Soudek. Podle dostupných informací by všichni jmenovaní měli být v pořádku.