Chystá se první hokejová Ladies Night!

Aktuální zprávy
PO 19. 11. 2012
<em>Znojmo</em> - V úterý 20. listopadu 2012 v 19:15 při příležitosti vloženého utkání Erste Bank Eishockey Ligy Orli Znojmo – Moser Medical Graz 99ers proběhne na znojemském zimním stadiónu první hokejová „Ladies Night“. Klub pro všechny ženské návštěvnice tohoto zápasu připravil VSTUP ZDARMA, ve spolupráci se svým mediálním partnerem Hit Rádiem Magic také malý dárek a další překvapení!

„Mělo by se jednat o růžičky pro větší fanynky a nafukovací balónky pro mladší příznivce Orlů. Pro ty bude také přichystán koutek, kde si budou moci vyzkoušet hry z řady smartgames nebo třeba oblíbený facepainting,“ upřesňuje marketingový manažer klubu Mgr. Petr Veselý.

Dále se všichni návštěvníci mohou těšit na barmanskou show a Illegal Ladies Bar, který pro tuto příležitost připravil speciální nabídku teplých i studených koktejlů, jak s alkoholem, tak nealko. Všichni držitelé permanentek mohou uplatnit slevu 10,- Kč na nabízený sortiment.

Navíc je připraven zajímavý přestávkový program se soutěží speciálně pro hokejové fanynky, v níž mohou vyhrát voucher do wellness centra Hotelu Savannah.

Proto neváhejte a přijďte si zpříjemnit úterní podvečer na znojemský stadion!

Ladies Night