Christmas MiniCup ovládli mladí Orli!

Žákovský hokej
PO 16. 12. 2019
Znojemská Nevoga Aréna hostila v neděli 15. prosince 2019 vánoční hokejový turnaj Znojmo Christmas MiniCup 2019 pro ročníky 2011 a mladší.

Turnaje se zúčastnilo dohromady pět klubů: HC Orli Znojmo, HC Dynamo Pardubice, HC Kometa Brno, Mountfield HK a rakouští EAC Junior Capitals. Hrálo se systémem každý s každým.

Konečné umístění
A turnaj 1. Orli Znojmo - mládež
2. Mountfield HK
3. HC Kometa Brno
4. HC Dynamo Pardubice
5. EAC Junior Capitals
B turnaj 1. HC Kometa Brno
2. Orli Znojmo - mládež
3. Mountfield HK
4. HC Dynamo Pardubice
5. EAC Junior Capitals

"Systém turnaje jsme pojali tak, aby bylo stále o co hrát a hráči měli před sebou neustále nové výzvy. Dle odezvy od všech zúčastněných se náš záměr vyřadil a všichni si turnaj moc užili. Viděli jsme krásné hokejové bitvy našich nadějí. Obohacující byly také spontánní debaty nad tréninkovým procesem mezi trenéry většiny týmů," řekl ředitel turnaje Petr Kolečkář.

Že se turnaj vydařil, potvrzují i slova zástupce klubu Mountfield HK Ivo Müllera: "Chceme alespoň touto formou poděkovat za organizaci, pozvání, průběh a bezvadný zážitek, který jste připravili všem dětem i realizačním týmům. Zcela nás celá akce uchvátila bez ohledu na výsledky, kterých jsme dosáhli. Ještě jednou děkujeme za zcela profesionální, kamarádský a lidský přístup všem organizátorům a hokejové restauraci."

Fotografie z turnaje si můžete prohlédnout zde.