Chceme stoupat tabulkou vzhůru, má jasno Tor Immo

PO 7. 2. 2022
Švédský šikula Tor Immo se proti Fehérváru hned dvakrát zapsal do listiny střelců a nasměroval tím Orly za další domácí výhrou. Znojemská střídačka na jeho spolupráci s krajanem Ahlem a zkušeným Zubovem hodně sází. Výborné výkony třetí formace jsou před nejdůležitější fází sezóny velkým příslibem.

Začátek utkání vám náramně vyšel… Jak byste zhodnotil toto utkání?
Na soupeře jsme od prvních vteřin vlétli a už v první polovině první třetiny jsme vedli 4:0. Byl to fantastický začátek. Naprostý opak předchozích domácích zápasů s Dornbirnem a Innsbruckem, i když jsme nakonec i tato utkání dovedli do vítězného konce.

Proti Fehérváru jsme ukázali náš hlad po gólech. Hráli jsme od začátku opravdu velmi dobře jako tým. První třetina nakonec prakticky rozhodla. Máme skvělou partu a tato výhra nás v tabulce zase posune vzhůru.

Zmínil jste odlišný vstup do utkání oproti předešlým dvěma domácím zápasům, co konkrétně rozhodlo o výhře proti Fehérváru?
Pro nás je domácí prostředí obrovskou výhodou. Cítíme se tu silní a věříme si. Už jsme se dokázali dostat zpět do tempa, ve kterém jsme byli, než nás zbrzdil Covid. Konkrétní zápas ovlivňuje spousta faktorů. Nám to tentokrát vyšlo na jedničku. Chtěli jsme navázat na výhru s Innsbruckem a s tím jsme do utkání šli.

Máte za sebou pět zápasů v sedmi dnech. Jak se aktuálně cítíte?
Cítím se dobře (směje se). Měli jsme dobrou přípravu, věděli jsme, co chceme hrát. Když máte dobře natrénováno, zápasy jsou pak hlavně zábava.

Díváte se hodně na tabulku? Přeci jen se teď pořadí týmů dost mění…
Ano, sledujeme to. Je to vzrušující část sezóny, jelikož každý bod teď může rozhodovat. Snažíme se předvádět, co nejlepší výkony a jít si za svým cílem.