Chabarovsk do Znojma nedorazí, Orli jednají o náhradním soupeři

Aktuální zprávy
ST 15. 7. 2015
Amur Chabarovsk, tým ruské KHL, přípravný kemp ve Znojmě začátkem srpna nakonec nerozbije. Vedení klubu tak operativně shání nového soupeře, který otevře sérii domácích přípravných zápasů.

"O letní soustředění ve Znojmě projevilo zájem více týmů. Vzhledem k loňským zkušenostem s Amurem Chabarovsk jsme se rozhodli jej upřednostnit," vysvětluje Pavel Ohera, prezident klubu. "Bohužel v Chabarovsku došlo ke změně vedení a to se rozhodlo soustředění ve Znojmě zrušit a přesunout jej do Karlových Varů. Tím se zrušilo i vzájemné utkání."

Jihomoravané tak momentálně hledají náhradního soupeře, s nímž by odehráli první přípravný zápas v nové sezóně. "Jednání jsou složitá, protože většina týmů už má přípravu rozvrženou, ale věříme, že někoho seženeme," uzavírá.

Aktuální rozpis přípravných zápasů naleznete zde.