Aleš Kilnar zůstává ve Znojmě

Aktuální zprávy
PO 19. 8. 2013
<em>Znojmo</em> - Devatenáctiletý Kilnar dokázal již avizovanou dvoutýdenní zkoušku přetavit v dlouhodobou smlouvu. Na jihu Moravy podepsal roční kontrakt s opcí rovněž na jeden rok. Mladý útočník zaujal svými výkony v přípravě, kdy si během pěti zápasů v dresu Orlů připsal na konto dvě branky a jednu asistenci. „Je šikovný při hře s pukem, agresivní v útočném pásmu. Byla by škoda, kdyby nehrál,“ pronesl na adresu talentovaného forvarda hlavní kouč Orlů Jiří Režnar.
Vstupenky na Betano Hockey Games 2024

Aleš Kilnar

Vítkovický odchovanec prošel mládežnickými kategoriemi ve svém mateřském klubu. Již jako sedmnáctiletý vycestoval za Atlantik, kde se pokoušel prosadit v americké juniorské soutěži EJHL. Po třech měsících se ale vrátil zpět do Česka.

V ročníku 2012/2013 se vydal opět do zámoří, tentokrát oblékal barvy týmu Vancouver Giants hrající WHL. Sezónu ale dohrál v juniorce Vítkovic, střídavé starty si připsal v dresu Poruby. V červenci 2013 se objevuje na jihu Moravy, kde si po dvoutýdenní zkoušce vysloužil roční kontrakt doplněný opcí.

» Hráčská karta Aleše Kilnara