Junioři smetli Třebíč

Juniorský hokej
SO 8. 3. 2003
Z n o j m o - Předposlední utkání a poslední utkání na domácím ledě v letošním ročníku první ligy juniorů zvládli junioři výtečně, když jedenácti brankami deklasovali Třebíč a odčinili tak porážku 0:7 na třebíčském ledě. Vítězstvím potvrdili čtvrté místo v tabulce a nyní už je čeká poslední kolo na ledě Nového Jičína, kam zajíždějí v pátek 14.3.2003. <br> <b>Znojmo – Třebíč 11:4 <br></b>
Vstupenky na Betano Hockey Games 2024 43. kolo pátek 7.3.2003
HC JME Znojemští orli – SK Horácká Slavia Třebíč 11:4 (3:0, 4:1, 5:3)
Branky: Peš 2, J. Ištok 2, Kadlec 2, Zacha2, Kubek, Pokorný, Skoumal.
Karel Vaněk – trenér: „Chtěli jsme si vítězstvím zaručit čtvrté místo v tabulce a odčinit potupnou porážku 0:7 z Třebíč. V posledním zápase před domácím publikem jsme obstáli, diváci viděli 15 branek, ale z mé strany jsme s předvedeným výkonem nebyl tolik spokojený, neboť umíme hrát lepší hokej jako třeba minulý zápas v Jihlavě. V každém případě jsem však rád, že jsme v derby byli úspěšní.“