Přijďte diskutovat na setkání s vedením klubu

Aktuální zprávy
ST 14. 6. 2017
V jednom ze salonků znojemského Premium hotelu se ve středu 21. června od 18:00 uskuteční další díl setkání vedení Orlů s fanoušky. Přijďte se zeptat na věci, které vás zajímají.

Hlavním tématem setkání bude diskuse s fanoušky týkající se sportovního i ekonomického fungování oddílu a vizí jeho rozvoje. Besedy se za klub zúčastní prezident Pavel Ohera, manažer Petr Veselý, sportovní manažer Rostislav Dočekal, trenér Roman Šimíček a zástupce hráčů A-týmu.

"Letos opět pokračujeme v tradici přímých setkání zástupců vedení klubu s našimi fanoušky, díky kterým s nimi můžeme udržovat pravidelný kontakt a fungovat jako jeden tým. Srdečně na něj tímto všechny zájemce zveme," uvedl manažer klubu Petr Veselý. Pro příchozí bude připraveno drobné občerstvení.