Letní fotosoutěž zná své vítěze!

Aktuální zprávy
PO 7. 9. 2015
Česká republika, Švýcarsko, Rakousko, Chorvatsko, Itálie i Vatikán. To jsou destinace, do nichž vyrazili na letní dovolenou znojemští fanoušci spolu se suvenýrem jejich klubu, zvěčnili se a fotografii zaslali do letní soutěže.
Vstupenky na Betano Hockey Games 2024

Redakce webu společně se zástupci vedení klubu následně ocenila tři fotografie, jejichž autoři získají klubovou šálu a dvě vstupenky na první domácí zápas proti Linzi v pátek 11. září 2015.

Tři výherní fotografie

Fotografie je pořízená na lanovém mostě, který spojuje dvě soutěsky v rakouském Dachsteinu ve výšce 2700 metrů nad mořem.
Colosseum Řím, Vatikán
Zdravíme z Itálie. Andrejka cestovatelka s číslem 12.

Ostatní fotografie, které byly zapojeny do soutěže, naleznete zde. Všem soutěžícím děkujeme za účast.

Ceny budou k vyzvednutí v pátek 11. září před zápasem na vrátnici zimního stadionu po předložení dokladu totožnosti.