FOTO: Dresy na novou sezónu představeny!

Aktuální zprávy
ČT 3. 9. 2015
Znojemský klub představuje týden před startem EBEL domácí dresy na sezónu 2015/2016. Dominuje mu podobně jako v předešlých letech červená barva s velkým logem klubu na hrudi.

"Oproti loňským sezónám jsme dres oživili o vyšívané prvky," prozrazuje Petr Veselý, manažer klubu. "Vyšívané jsou jméno a čísla hráče i vlajka České republiky, které je umístěna vepředu dresu."

Světlé variantě, v nichž Orli odehrají zápasy na hřištích soupeřů, dominuje bílá barva. Obě sady jsou pak doplněny o černé prvky. "Tyto varianty jsme zvolily na základě hlasování fanoušků v anketě na webu," doplňuje.

"Věříme, že se nové dresy budou fanouškům líbit. Již brzy si je budou moci zakoupit ve fan shopu na zimním stadionu i v e-shopu," říká Veselý. Poprvé se v nových dresech představí hokejisté již ve večerním utkání proti Hradci Králové.