Virtuální hokejový turnaj s HC Orli Znojmo!

Aktuální zprávy
ST 13. 3. 2013
<em>Znojmo</em> - Tak to tu ještě nebylo! HC Orli Znojmo, jediný český klub hrající mezinárodní Erste Bank Eishockey ligu, organizuje ve spolupráci s online manažerskou hrou PowerPlay Manager sérii virtuálních hokejových turnajů o věcné ceny a lístky do VIP zóny na vybraný zápas. Tato jedinečná spolupráce dává fanouškům klubu skvělou možnost zasoutěžit si a zabavit se při vedení svých vlastních týmů.

Jak se zúčastnit? Je to jednoduché!

Na stránce hcorli.hrajhokej.cz se zaregistrujte do hry, vyberte si hokejový tým, dejte mu název podle vaší chuti, pojmenujte svůj stadión a následně se již můžete přihlásit do turnaje HC Orli Znojmo Cup - nováčci (turnaje naleznete v sekci Turnaje - Kreditní turnaje - Dostupné turnaje). Vstup do hry i do turnaje je samozřejmě zdarma.

Pospěšte si! Přihlašování do turnaje bude uzavřeno 15. března 2013.

Co můžete vyhrát?

• 1. Vstup do VIP na vybraný zápas pro 2 osoby
  • 2. Originální podepsaný dres
  • 3. Šála Orli Znojmo
  • 4. Kšiltovka Orli Znojmo
  • 5. Originální půllitr Orli Znojmo
  • 6. Originální hrníček na kávu Orli Znojmo
  • 7. Minidres Orli Znojmo
  • 8. Originální odznak Orli Znojmo

I kdyby se vám nepodařilo v turnaji vyhrát, o zábavu máte postaráno! Vést hokejový klub je velkou výzvou pro každého hokejového fanouška.