Správné odpovědi druhého kola soutěže

ČT 8. 11. 2001
Účast ve druhé kole soutěže byla o něco slabší než v tom prvním, o to větší však byla úspěšnost vašich odpovědí. První otázka nedělala problémy nikomu, s dalšími dvěmi to už bylo horší.
Vstupenky na MS IIHF 2024 v Česku Tak tedy, znojemský fanclub se schází samozřejmě převážně v hospodě U Slimáka. Druhou otázku, který z Orlů má sehráno nejvíce reprezentačních zápasů, nám opět narušil přestupový kolotoč letošní extraligy. Původní správná odpověď zněla Oldřich Svoboda, který chytal v 11 reprezentačních zápasech za ČR a Československo. Poté, co se Orlem stal Václav Král, však tato pocta přešla na něj, budeme tedy brát v úvahu obě odpovědi. Zbyněk Mařák, David Havíř ani Petr Kaňkovský správně nebyli.
Poslední otázka byla pro většinu správných fandů, kteří sledují znojemský hokej už od začátku jeho rozkvětu, jenom lahůdkou. Trenér, který přivedl Orly do extraligy nebyl nikdo jiný než Stanislav Barda.