Poslední zájezd na extraligové utkání v obraze

Aktuální zprávy
PO 23. 3. 2009
Poslední dva extraligové zápasy přinesly mnoho dojetí a slz. Když bulí ženské, dá se to ustát, když pláčou chlapi, běhá mráz po těle. Silné emoce se vkradly do duší fanoušků, kteří se loučili se Znojemskými orly v nejvyšší soutěži. Utkání v Mladé Boleslavi si nenechalo ujít mnoho desítek fanoušků, fan club vypravil tři autobusy. Ještě dlouho po skončení zápasu probíhalo společné loučení na ledě, za což patří poděkování Bruslařskému klubu Mladá Boleslav, který to umožnil a nikoho nevyháněl z ledové plochy. Ve fotogalerii si můžete prohlédnout snímky z posledního extraligového zájezdu a také video z loučení na ledě.

Všichni, kteří mají zájem o společné fotografie, si je mohou stáhnout ve větší velikosti. Použít je můžete samozřejmě jen pro soukromé účely, nikoliv pro komerční využití.

Společnou fotografii, která vznikla na jedné ze zastávek, je možno stáhnou zde.
Druhá společná fotografie fanoušků a hráčů je k dispozici zde.

FOTOGALERIE Z POSLEDNÍHO EXTRALIGOVÉHO ZÁPASU

VIDEO - LOUČENÍ V MLADÉ BOLESLAVI