Vítězně naladěné Znojmo nezastavil ani lídr soutěže

Zápas
NE 23. 12. 2007
<em>Znojmo</em> - Den před Vánoci měla hokejová O2 extraliga na programu 32. kolo. Znojmo přivítalo vedoucí tým tabulky HC Slavia Praha. Zápas se hrál ve velkém tempu a aktivitě obou mužstev. Hosté se osmělili dřív, když skórovali již ve 3. minutě. Orli se nevzdali a do konce první části zásluhou Mojžíše a Svobody vyrovnali. Ve druhé třetině i přes velké šance branka nepadla. Vše se změnilo v závěrečné části. Nejdříve se domácí dostali gólem Svobody do dvoubrankového vedení, Slavisté dokázali ještě snížit na rozdíl jediné branky, ovšem konečné slovo měli přeci jen domácí hráči. Nejdříve vrátil svým barvám dvoubrankový náskok Dopita a pět minut před koncem dal výsledku konečnou podobu Kucharczyk.