Erste

Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V červnu 2008 byly zveřejněny tyto aktuality:

30.6.10. narozeniny FANCLUBUFAN CLUB ZNOJEMSKÝCH ORLŮ zve na oslavu svých 10. narozenin, která se uskuteční v sobotu 19. července v Baru Slimák 2.1. Srdečně jsou zváni současní a bývalí členové! Pozvánku a bližší informace si můžete stáhnout ve formátu pdf zde.
27.6.Unikátní DVDMezinárodní hokejová federace IIHF ve spolupráci se Slovenskou televizí vydala na DVD dokument ke 100 letům ledního hokeje, který připomíná nejvýznamnější události hokejové historie včetně zápasů Československa se Sovětským svazem v roce 1969. DVD je nyní k dostání na Marken.cz za 369 Kč.
23.6.Vlasák prezidentem APKPrezident znojemského klubu Jaroslav Vlasák byl o víkendu zvolen prezidentem APK, zároveň bude i členem nového výkonného výboru ČSLH. Informaci přinesl server hokej.cz.
17.6.Zemřel Zdeněk VlkV pondělí 16. 6. náhle zemřel sportovní redaktor Českého rozhlasu Zdeněk Vlk. Po mnoho let jste mohli slyšet jeho hlas například v pořadu S mikrofonem za hokejem, ve kterém přinášel zpravodajství z extraligových utkání Znojemských orlů. Bývalý vrcholový basketbalista by se letos dožil 68 let.
12.6.Rozlosování extraligyRozpis zápasů Znojemských orlů v základní části nadcházejícího ročníku O2 extraligy naleznete zde. Není vyloučeno, že může dojít ještě k nějakým změnám. Domácí utkání budou začínat tradičně v 17:30 hod., začátky zápasů venku budou doplněny. Orli zahájí 10. extraligovou sezónu v úterý 9.9.2008 doma s Třincem a i poslední utkání základní části odehrají na domácím ledě proti Slavii ve čtvrtek 19.2.2009.
4.6.Sdělení redakceU příležitosti jubilejní 10. extraligové sezóny bychom rádi doplnili materiály týkající se baráže, ve které Znojmo postoupilo do nejvyšší soutěže. Proto prosíme majitele fotografií, videí, popř. nějakých jiných zajímavých materiálů, jenž tuto událost připomínají a kteří by je byli ochotni zapůjčit na okopírování, aby se nám ozvali na redakční email: hcorli@gmail.com.