Erste

Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V březnu 2012 byly zveřejněny tyto aktuality:

30.3.Orli v Reg. poháruOrli Znojmo se v rámci přípravy i letos zúčastní Regionálního poháru. Pro diváky tak zůstanou zachována oblíbená derby s Duklou Jihlava či Horáckou Slávií Třebíč. Dalšími pravděpodobnými účastníky turnaje by měly být týmy z Olomouce, Havlíčkova Brodu a Písku. Více informací brzy na hcorli.cz!
29.3.Baráž o ELJ3. kolo: Ústí nad Labem - Havířov 12:4, Havlíčkův Brod - Znojmo 3:2. Aktuální tabulka baráže je zde.
23.3.Nový partnerNovým partnerem Orlů Znojmo se stává společnost ISOline EU, výrobce iontových, energetických nápojů a doplňků stravy.
23.3.Plášek do Šumperku?Podle oficiálních stránek prvoligového klubu Salith Šumperk prodloužil Karel Plášek s Draky smlouvu i na další sezónu, ovšem nadále zůstává kmenovým hráčem znojemských Orlů. O jeho uvolnění či neuvolnění budou kluby v nejbližší době jednat.
15.3.Finále Linz - KACVe finále EBE ligy se letos objeví opět dva rakouské týmy. Úřadující vicemistr a nejúspěšnější celek našich jižních sousedů Klagenfurt se střetne s vítězem základní části, tedy s Linzem, majitelem jediného mistrovského titulu z roku 2003. Finálová série začíná ve čtvrtek 22. března.
9.3.Baráž o ELJV příslušné sekci nyní najdete rozpis baráže o extraligu juniorů. Ve čtyřčlenné skupině se znojemští mladíci utkají s Ústím nad Labem, Havlíčkovým Brodem a Havířovem. Vítěz čtyřčlenné skupiny si vybojuje právo účasti v ELJ pro příští sezónu.
5.3.Sleva na hráčské karty!Od úterý 6. března platí 40% sleva na sběratelské karty hráčů Erste Bank Eishockey ligy pro sezónu 2011/2012. Startovací balíček jen za 780,- Kč! Využijte této jedinečné příležitosti! Kompletní ceník karet po slevě naleznete v článku zde.
4.3.Dvojice pro semifinálePosledním postupujícím týmem do dalších bojů play-off se dnes stal Linz, který na svém ledě porazil Vídeň jednoznačným poměrem 8:3. Semifinálová čtyřka je tak kompletní. Linz se utká se slovinskou Lublaní a přemožitel Orlů chorvatský Záhřeb s Klagenfurtem. První zápasy jsou na programu v úterý 6. března od 19:15.