Erste

Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V lednu 2007 byly zveřejněny tyto aktuality:

29.1.Trvaj v nominaci repreZnojemský brankář Jiří Trvaj byl nominován do národního týmu na švédské LG Games, které se konají v rámci Euro Hockey Tour ve dnech 8. - 11. února.
26.1.Hořava nemocenHlavní trenér Orlů Miloslav Hořava onemocněl chřipkou a utkání v Liberci tak povede jeho asistent Jan Votruba.
21.1.Kucharczyk v KometěÚtočník Radim Kucharczyk, který se dva měsíce zotavoval po operaci kolene, byl angažován brněnskou Kometou na střídavé starty.
14.1.DVD levnějiDVD s přehledem sezóny 2005/06 EXTRALIGA 2005/06 si v internetovém obchodu Marken.cz do konce ledna můžete pořídit díky mimořádné slevě za pouhých 345 Kč.
11.1.Lukáč trénuje s OrlyBěhem týdenní pauzy trénuje ve Znojmě slovenský útočník Michal Lukáč, synovec Vincenta Lukáče. Dvaadvacetiletý hokejista reprezentoval ve slovenských mládežnických výběrech, působil převážně v zámoří, vloni odehrál čtyři zápasy za prvoligový Prostějov, ale poté odešel do mateřského klubu HC Košice, kde je až dosud. Ve Znojmě je jen na zkoušku, aby si ho trenéři mohli prohlédnout.
11.1.Procházka do r. 2009Odchovanec znojemského hokeje útočník Milan Procházka prodloužil smlouvu v Karlových Varech až do 30.4.2009. Uvedl to klubový web www.hokejkv.cz.
9.1.Oduya v NitřeŠvédského obránce Fredrika Oduyu, který před loňskou sezónou absolvoval přípravu se znojemským týmem, v níž nakonec neuspěl a odešel do britského Edinburghu, zkouší slovenský klub HK Dynamax-oil Nitra.
6.1.Proti Varům bez posilNedělní utkání odehraje orlí tým bez posil z 1.ligy. "Je logické, když se v pátek hrála extraliga a v sobotu 1. liga, nemohou hráči odehrát tři utkání po sobě," sdělil trenér Hořava, který se musí obejít bez pěti zraněných útočníků.
5.1.Rozhodčí v akciNa www.arlh.cz začalo lednové kolo fotografické soutěže o ceny s názvem Rozhodčí v akci. Tamtéž naleznete vyhlášení prosincového kola.
5.1.Rozhodčí v akciNa www.arlh.cz začalo lednové kolo fotografické soutěže o ceny s názvem Rozhodčí v akci. Tamtéž naleznete vyhlášení prosincového kola.
3.1.Štach v HavířověObránce Lubomír Štach, který v průběhu sezóny přišel ze Vsetína, odešel do konce dubna na hostování do prvoligového Havířova, za nějž již v letošní sezóně sehrál 10 utkání.