Erste

Krajská liga mladších žáků 2017/2018

Vybrat sezónu
Junioři:  tým   zápasy   statistiky   tabulka
Starší dorost:  tým   zápasy   tabulka Mladší dorost:  tým   zápasy  
Starší žáci:  tým   zápasy Mladší žáci:  tým   zápasy A   zápasy B
4.třída:  tým   zápasy 3.třída:  tým   zápasy
2.třída:  tým   zápasy A   zápasy B Přípravka:  tým   zápasy
kolodatumdomácíhosté   
1. so 9. 9. 2017  Zlín  Znojmo 2:5  
Branky a nahrávky Znojma: Veselý (Beroun), Ruml, Marušík (Beroun), Voldřich (Marušík).
2. so 16. 9. 2017  Znojmo  Vsetín 7:3  
Branky a nahrávky Znojma: Hobza, Voldřich (Jaskula), Jaskula, Voldřich (Marušík), Hobza (Beroun), Voldřich (Beroun), Jaskula (Kosík).
3. so 23. 9. 2017  Boskovice  Znojmo 7:1  
Branky a nahrávky Znojma: Voldřich (Jaskula).
4. ne 24. 9. 2017  Znojmo  Uh. Brod    
5. čt 28. 9. 2017  Kometa Brno  Znojmo 2:4  
Branky a nahrávky Znojma: Stibůrek (Komenda), Jaskula (Ruml), Marušík (Voldřich), Veselý (Jaskula).
6. so 30. 9. 2017  Znojmo  Brumov Bylnice 11:0  
Branky a nahrávky Znojma: Hobza (Stibůrek), Stibůrek (Voldřich), Veselý (Hlávka), Komenda (Jaskula), Marušík (Voldřich), Jaskula (Beroun), Hobza, Veselý (Stibůrek), Marušík (Voldřich), Jaskula (Ruml), Marušík (Voldřich).
7. ne 8. 10. 2017  Technika  Znojmo    
8. so 14. 10. 2017  Znojmo  Kroměříž B 6:3  
Branky a nahrávky Znojma: Voldřich (Marušík), Voldřich (Jaskula), Voldřich (Solař), Jaskula (Voldřich), Solař (Komenda), Stibůrek (Veselý).
9. so 21. 10. 2017  Kroměříž  Znojmo 3:6  
Branky a nahrávky Znojma: Jaskula (Hobza), Kosík, Hobza (Marušík), Hobza, Kosík, Hlávka (Jaskula).
10. čt 26. 10. 2017  Znojmo  Hodonín    
11. ne 29. 10. 2017  Břeclav  Znojmo    
12. so 4. 11. 2017  Znojmo  Val. Meziříčí    
13. ne 12. 11. 2017  Uh. Hradiště  Znojmo    
14. pá 17. 11. 2017  Znojmo  Warrior Brno    
15. ne 19. 11. 2017  Uh. Ostroh  Znojmo    
16. ne 26. 11. 2017  Znojmo  Zlín    
17. so 2. 12. 2017  Vsetín  Znojmo    
18. ne 10. 12. 2017  Znojmo  Boskovice    
19. ne 17. 12. 2017  Uh. Brod  Znojmo    
20. so 6. 1. 2018  Znojmo  Kometa Brno    
21. ne 14. 1. 2018  Brumov Bylnice  Znojmo    
22. ne 21. 1. 2018  Znojmo  Technika    
23. so 27. 1. 2018  Kroměříž B  Znojmo    
24. ne 11. 2. 2018  Znojmo  Kroměříž    
25. ne 18. 2. 2018  Hodonín  Znojmo    
26. ne 25. 2. 2018  Znojmo  Břeclav    
27. so 3. 3. 2018  Val. Meziříčí  Znojmo    
28. ne 11. 3. 2018  Znojmo  Uh. Hradiště    
29. ne 18. 3. 2018  Warrior Brno  Znojmo    
30. ne 25. 3. 2018  Znojmo  Uh. Ostroh