Přípravné zápasy - so 16. 8. 2008
přát.
Skalica

Vydařená druhá třetina přinesla vítězství

<em>Znojmo</em> - Znojemští hokejisté úspěšně zvládli své poslední vystoupení na slovenském RONA Cupu a díky vynikajícím přesilovkám zdolali Skalici, v jejímž dresu tentokrát nenastoupil Žigmund Pálffy. Narozdíl od včerejších zápasů dnes teplotní podmínky a stav ledové plochy v trenčínské hale nepůsobily hráčům žádné problémy. Skóre utkání otevřel v 25. minutě Bartek, ještě ve druhé části se prosadili také Haman a Rýgl. Na začátku třetí třetiny sice skóroval Ivičič a stejný hráč v 58. minutě snížil na rozdíl jediné branky, poslední slovo ale patřilo Jaroslavu Svobodovi, který minutu před koncem ve dvojnásobné přesilovce pečetil znojemské vítězství. Rovněž v samostatných nájezdech byli úspěšnější Orli, prosadili se Selingr, Svoboda a Růžička, naopak Trvaj neinkasoval ani jednou.