Ve Skalici Znojmo na vítězství nedosáhlo

13.8.2004 | BaM

S k a l i c a - Po třech výhrách v řadě se Znojemským orlům podruhé během přípravných utkání nepodařilo zvítězit. Potvrdili tak, že se jim na ledě Skalice příliš nedaří. Po první třetině sice prohrávali pouze o jednu branku, když se trefil znojemský kapitán a čtvrteční oslavenec Peter Pucher, ale Slováci dokázali utkání definitivně rozhodnout v druhé dvacetiminutovce dalšími dvěma přesnými ranami. Pátek třináctého byl tedy pro Orly smolný.

přát., pátek 13. 8. 2004, 18:00
Skalica
Branky: 7. Prošvic (Novák), 9. Grill (Kelner), 25. J. Mrena, 31. Kocák (Jarolín, Flamík) - 12. Pucher (Vorel). Vyloučení: 4:4. Využití: 1:0. Diváci: 1.600. Průběh zápasu: 2:0, 2:1, 4:1.
HK 36 Skalica: Tuček - Bukna, Galvas, Novák, Horský, Sloboda, Flamík, P. Ivčič, M. Ivčič, Škadra - Mrena, Prošvic, Čarský, Jarolín, Hartmann, Kocák, Kelner, Malík, Grill, Liška, Holý
ORLI ZNOJMO: Slávik - Bičánek, Soudek, Toman, Němeček, Benák, Šmach, Křetínský, Mojžíš - Vorel, Pucher, Plášek - Pardavý, Barus, Ondřej - Erat, Ludvík, Rachůnek - Beroun, Haman, Mikulík

Karel Vaněk (Znojmo): První dvě třetiny jsme byli plonkoví, nebruslili jsme, soupeř byl aktivnější, lépe bruslil, hrál jednoduchý hokej a vše mu vycházelo. My jsme se zlepšili až v poslední třetině po zkorigování sestavy na tři pětky, ale bohužel bez brankového efektu.