Starší dorost podruhé za sebou vítězně s desítkou

19.11.2017 | Lukáš Peroutka

Starší dorostenci jednoznačně porazili VASAS Budapešť na jejím ledě 10:2 a podruhé za sebou nasázeli soupeři více jak deset branek. V zápase dominovali a soupeřova brankáře zasypali 82 střelami.

14.kolo, sobota 18. 11. 2017
VASAS Budapešť
Branky a nahrávky: 21. Kiss (Horacsko), 33. Kiss (Matusek) – 7. Bazala (Konečný), 9. Chlubna (Kratochvíl, Bittner), 24. Svoboda (Špinler, Zmeškal), 31. Vokurka (Balciar, Kratochvíl), 40. Kotala (Chlubna, Šeliga), 41. Zmeškal (Bazala, Špinler), 42. Vokurka (Konečný, Kratochvíl), 42. Šeliga (Bittner), 48. Zmeškal (Bittner), 54. Bartók (Bittner). Rozhodčí: Berger – Hernády, László. Vyloučení: 4:5. Využití: 2:0. Diváci: 78. Střely na branku: 23:82. Průběh utkání: 0:2, 1:2, 1:4, 2:4, 2:10.
VASAS Budapešť: Fekete – Kiss, Szarvas, Gruff, Dalmadi, Szukics, Markus, Keller, Horvath – Gal, Farago, Horacsko – Matusek, Toth, Mayer – Fehervari, Kadarkuti, Szabo.
ORLI ZNOJMO: Gistr – Bartók, Bazala, Konečný, Kotala, Chlubna – Svoboda, Zmeškal, Špinler – Mukhamediarov, Vokurka, Balciar – Bittner, Šeliga, Kratochvíl.

Miloš Šeliga (Znojmo): Po dobrém nástupu do zápasu jsme se ujali vedení 2:0, ale pak se uspokojili a přizpůsobili soupeři. Ten díky darovaným přesilovkám dokázal ve druhé třetině udržovat slušný výsledek. Po domluvě v kabině si chlapci začali více zápas užívat, díky čemuž se skóre postupně navyšovalo. Věřím, že tento zápas pomůže chlapcům ve zvyšování sebevědomí a pomůže jim to do další částí soutěže.