Starší dorost doplatil na střeleckou smůlu

12.1.2014 | Petra Matůšová

Starší dorostenci dovolili soupeři skórovat již v první minutě utkání, poté ale byli Villachu rovnocenným partnerem. Rakouský celek dokonce výrazně přestříleli, ale ztroskotali na slabé efektivitě v zakončení.

25.kolo, neděle 12. 1. 2014, 15:30
Villach
Branky a nahrávky: 10. Tondl (Kruckovyč), 23. Kruckovyč (Salát, Tondl), 29. Voříšek (Bulín P.) - 1. Brunner, 10. Wieltschnig, 18. Brunner (Karitnig), 25. Kucher (Wohlfahrt), 38. Höffernig (Jennes). Vyloučení: 5:8, navíc Fruhwirt (ZNO) 10 minut OT. Využití: 1:1. Střely na branku: 37:27. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:3, 2:3, 2:4, 3:4, 3:5.
ORLI ZNOJMO: Svoboda - Salát, Lander, Kruckovyč, Nahodil, Zemánek, Brabec - Tondl, Fruhwirt, Svatuška - Voříšek, Bulín J., Bulín P. - Niederhafner, Stromko, Forman.
EC Villacher SV: Rabitsch - Ropatsch, Trinker, Rossbacher, Steurer, Rauter, Karitnig, Moser - Wieltschnig, Kucher, Wohlfahrt - Falkner, Mosser, Brunner - Öhler, Höffernig, Jennes.

Jan Vlašín (Znojmo): Myslím si, že kluci předvedli slušný výkon, bojovali, nechtěl bych je hodnotit negativně. Zápas byl víceméně vyrovnaný. Velký rozdíl mezi námi a soupeřem byl ten, že jsme neproměňovali šance. Stříleli jsme docela hodně, ale netrefovali jsme branku nebo jsme to zkoušeli z velké dálky. V přesilovkách pak před gólmanem nikdo neclonil. Také se objevilo několik hrubek v naší defenzívě, které Villach potrestal. Villach je tým, se kterým bychom mohli bodovat. Kluci byli před zápasem docela optimisticky naladěni, bohužel jsme doplatili na střelbu.