Skvělý obrat na úvod sezóny! Znojemští junioři porazili Fehérvár

3.9.2017 | Lukáš Caha

Znojemská juniorka vstoupila do nové sezóny Erste Bank Young Stars ligy výhrou. Přitom ještě na začátku devětatřicáté minuty prohrávala o dvě branky. Svěřenci trenéra Miroslava Vybírala však utkání otočili a připsali si první body do tabulky.

1.kolo, neděle 3. 9. 2017, 16:40
3
Fehérvár
2
Třetiny: 0:1, 1:1, 2:0
Branky a nahrávky: 39. J. Bulín (Hladil), 47. Zelenkov (Rudy), 53. Zmeškal (Košnar) – 17. Vincze (Madacsi), 38. Vertes (Peter). Rozhodčí: Čech – Nechvátal, Reich. Vyloučení: 6:12, navíc Csaszar (FEH) 10 minut OT. Využití: 1:1. Diváci: 83. Střely na branku: 29:25. Průběh utkání: 0:2, 3:2.
ORLI ZNOJMO: Jacek – Brabec, Rudy, Hladil, Štěpanovský, Strnad, Hrubý – Zelenkov, Růžička, J. Bulín – Michálek, Sigmund, Pis – Košnar, Stromko, Zmeškal – Hanáček, Ligocký, Peří.
Fehérvár AV19: Szele – Szabo, Erdely, Vas, Bognar, Halasi, Nemeth – Vertes, Peter, Mihaly – Vincze, Nagy, Madacsi – Rajz, Csaszar, Buzas.

Ohlasy

Miroslav Vybíral (Znojmo): První utkání bývá nervózní a bylo tomu tak i dnes. Zápas nebyl z naší strany hokejově povedený, ale od poloviny utkání tam od nás byla obrovská bojovnost a nasazení. Otočili jsme utkání proti velmi silnému soupeři. Výhra bude pro náš tým povzbuzením do další práce. Příští neděli ji musíme potvrdit v Budapešti.