2:1, 2:0, 0:1
1/3
2/3

Orli si vezou prohru z Litvínova

<i>Litvínov</i> - Znojmo se ujalo vedení už po pěti minutách, když ve vlastním oslabení skóroval Svoboda. Litvínov však nesložil zbraně a čtyřmi brankami rozhodl o tom, že tři body zůstanou doma. Hosté stihli v závěru zásluhou Padělka už jen snížit na konečných 4:2.

Jaroslav Hübl (Litvínov): My jsme do prvního zápasu šli nervózně, moc jsme chtěli a probudil nás až první gól, který jsme při vlastní přesilovce dostali. Jsem hrozně rád, že se pak mužstvo probudilo, hlavně po gólu Komy na 1:1. Mužstvo se zvedlo a pak šlo tvrdě za svým cílem. Jsem hrozně rád, že jsem to poznal na té střídačce, že všichni kluci do posledního náhradníka chtěli a dělali pro to všechno. Byly tam samozřejmě některé chyby, které jsme udělali hlavně ve třetí třetině. Mužstvo však stále žilo a já jsem rád, že jsme to proti těžkému soupeři zvládli.

Václav Sýkora (Znojmo): Úvod jsme měli velmi dobrý, začali jsme hodně aktivně, dostali se do tlaku a vytvořili si několik šancí. Trošku paradoxně jsme využili tu první v oslabení, která nebyla ani tolik velkou šancí. Bohužel se nám už nepodařilo vytěžit něco z těch dalších situací, abychom odskočili na rozdíl dvou branek. Pak přišel rychlý obrat Litvínova, který posléze využil dvě následné přesilovky a dostal se do zápasu. Od té doby byl lepším mužstvem a slepené góly v závěru druhé třetiny zápas rozhodly.