Juniorští Orli oloupili Lublaň o tři body

22.10.2017 | PeM

Znojemští junioři se v Lublani se soupeřem nepárali a již v první třetině si vystříleli třígólový náskok. Domácí se jen těžko prosazovali, mladí Orli si tak v poklidu dokráčeli pro jasné vítězství.

14.kolo, neděle 22. 10. 2017, 16:00
1
Slavija Lublaň
6
Třetiny: 0:3, 0:0, 1:3
Branky a nahrávky: 53. Vilfan (Jeriha, Trskan) – 1. Štěpanovský (Bazala, Roubal), 13. Zelenkov (Kosnar, Zmeškal), 19. Zelenkov (Strnad, Bulín P.), 42. Sigmund (Piš, Bazala), 59. Michálek (Miščík, Kosnar), 59. Kosnar. Rozhodčí: Ofner – Huber, Eisl. Vyloučení: 11:12, navíc Brabec (ZNO) 5 minut + DKU. Využití: 0:1. Diváci: 80. Střely na branku: 17:57. Průběh utkání: 0:4, 1:4, 1:6.
HK Slavija Ljubljana: Plavc U. – Leben, Miklavcic, Bernard, Plavc P., Mubi, Pretnar, Hoffmann – Cuden, Bohinc, Lapornik – Jenko, Tavcar, Prostor – Ferle, Pancur, Rozmann – Vilfan, Trskan, Jeriha.
ORLI ZNOJMO: Kolupaev – Brabec, Rudy, Štěpanovský, Bazala, Strnad, Hladil – Miščík, Růžička, Bulín P. – Roubal, Sigmund, Piš – Zmeškal, Kosnar, Zelenkov – Michálek, Stromko, Peří.

Ohlasy

Miroslav Vybíral (Znojmo): V dnešním utkání jsme udělali spoustu faulů v útočném pásmu, tomu se musíme v dalších zápasech vyvarovat. Jinak jsem s naším vystoupením na Development weekendu spokojen. Kondičně jsme 3 utkání ve 3 dnech zvládli výborně, vrátili jsme se na vítěznou vlnu. Hráči skvěle reprezentovali klub a byli dokonce součástí ukázkového tréninku, který byl součástí meetingu pro trenéry všech zúčstněných týmů. Kluci odvedli dobrou práci.