Junioři podlehli HokiKlubu v prodloužení

1.12.2017 | LuP

Orlí juniorka v dalším ze série domácích utkání tentokrát podlehla HokiKlubu z Budapešti v prodloužení. Orli rychle vedli 3:1, ale soupeř otočil skóre a Znojmo muselo dotahovat. I díky pěti bodům hostujícího Szücse nakonec bonusový bod za výhru v prodloužení berou hosté.

7.kolo, čtvrtek 30. 11. 2017, 19:30
5
KHM Budapešť
po prodloužení
6
Třetiny: 3:4, 1:1, 1:0 – 0:1
Branky a nahrávky: 6. Hladil (Sigmund), 9. Brabec (Kosnar), 13. Stromko, 31. Roubal (Štěpanovský), 41. Zmeškal – 4. Szücs (Dobry, Horvath), 14. Bogo (Szücs), 15. Halaszik (Szücs), 16. Szücs, 24. Szücs (Horvath, Szecsi), 64. Dobry. Rozhodčí: Ondráček – Polák, Rampír. Vyloučení: 5:5, navíc Horvath (HKB) 10 minut. Bez využití. Diváci: 32. Střely na branku: 31:31. Průběh utkání: 0:1, 3:1, 3:5, 5:5, 5:6.
ORLI ZNOJMO: Velička – Rudy, Brabec, Hladil, Štěpanovský, Hrubý, Peří – Zmeškal, Růžička, Kosnar – Piš, Sigmund, Roubal – Bazala, Stromko, Svoboda – Ligocký.
KHM Budapešť: Bobak – Szecsi, Bognar, Halaszik, Glofak, Tury, Morocz – Horvath, Dobry, Szücs – Gebei, Bogo, Zavalniuk – Becze, Ozsvath, Marosi.