Dorostenci po čtyřech prohrách v řadě opět vyhráli

4.11.2017 | Lukáš Caha

Znojemští starší dorostenci si po čtyřech prohrách v řadě připisují drtivé vítězství nad celkem Okanagan White. Dvěma góly a stejným počtem asistencí se blýskl Lukáš Zmeškal.

11.kolo, sobota 4. 11. 2017, 16:45
7
Okanagan White
2
Třetiny: 2:0, 2:1, 3:1
Branky a nahrávky: 4. Zmeškal (Špinler), 17. Fruvirt (Bittner), 39. Špinler (Konečný), 40. Bazala (Zmeškal), 47. Kratochvíl (Zmeškal), 49. Zmeškal (Bazala), 60. Chlubna (Špinler) – 23. Kuchynski (Tsarkov), 60 Koczan. Rozhodčí: Král – Musil, Kotrba. Vyloučení: 6:5, navíc Kotala (ZNO) 10 minut OT – Pohlin 10 minut OT, Ilencik (oba OKW) 5 minut + DKU. Využití: 2:0. V oslabení: 1:1. Diváci: 58. Střely na branku: 39:26. Průběh utkání: 2:0, 2:1, 6:1, 6:2, 7:2.
ORLI ZNOJMO: Paťha (48. minuta Gistr) – Bazala, Konečný, Šáňa, Kotala, Chlubna, Molnár – Zmeškal, Svoboda, Špinler – Fruvirt, Vokurka, Balciar – Bittner, Šeliga, Kratochvíl.
Okanagan Hockey Club Europe White: Rydel – Ilencik, Steffler, Zapolski, Schramm, Vallaster, Katovich – Koczan, Pohlin, Khmelov – Kuchynski, Dikov, Risland – Tsarkov, Polimac.