Domácí prohra s Budapeští pohřbila šance staršího dorostu na play-off

14.2.2015 | Petra Matůšová

Znojemští starší dorostenci museli překousnout strašlivý vstup do utkání, v němž už ve druhé minutě prohrávali 0:2. Až ve třetí třetině se Orli vzchopili k pořádnému náporu a dokázali soupeře přitlačit ke zdi. Na vytouženou vyrovnávací trefu už ale síly nezbyly.

29.kolo, sobota 14. 2. 2015, 14:30
4
MAC Budapešť
5
Třetiny: 1:3, 1:2, 2:0
Branky a nahrávky: 9. Bulín J. (Bulín P.), 34. Kuntoš (Bulín J.), 41. Tondl (Kuntoš), 43. Bulín J. (Bulín P., Kruckovyč) – 1. Djumic (Sebestyen), 2. Kreisz (Tóth G.), 15. Lakatos (Stipsicz), 25. Jaszai, 38. Kreisz (Sebestyen). Vyloučení: 3:3. Využití: 1:2. V oslabení: 0:1. Diváci: 99. Střely na branku: 27:34. Průběh utkání: 0:2, 1:2, 1:4, 2:4, 2:5, 4:5
ORLI ZNOJMO: Daňo – Pucher, Kuntoš, Kruckovyč, Brabec – Niederhafner, Březina, Tondl – Jambor, Bulín J., Bulín P. – Krejčí, Mikulič.
MAC Budapešť: Dobos – Boros, Fejes, Podunavac, Bálint, Stipsicz, Sarciá – Korosi, Lakatos, Jaszai – Sebestyen, Djumic, Gyurgyev – Vajda, Kreisz, Tóth G. – Babay, Markovic, Farago.