Znojemská juniorka si s lídrem A tabulky neporadila

27.10.2016 | Marcela Procházková

Čtvrteční podvečer se nesl ve znamení zápolení prvního celku A tabulky s druhým. Orli si sice dokázali poměrně brzy vybojovat vedení, domácí Salzburg ale ještě před odchodem do kabin jejich náskok smazal. Poté se hra otočila a byli to domácí, kdo si vytvořili náskok. Ani přes veškerou snahu se Jihomoravanům nedařilo ambiciózní Rakušany dotáhnout a nakonec těsně podlehli.

15.kolo, čtvrtek 27. 10. 2016, 17:40
Salzburg
Branky a nahrávky: 18. Wallenta, 23. Wallenta (Predan, Sinzinger), 47. Galassiti (Egger, Sokolov), 56. Wallenta (Sinzinger, Predan) – 12. Svatuška (Kuntoš), 55. Růžička (Brabec), 58. Bulín J. (Kruckovyč). Rozhodčí: Supper – Kainberger, Müller. Vyloučení: 4:5. Využití: 1:1. Diváci: 45. Střely na branku: 54:41. Průběh utkání: 0:1, 3:1, 3:2, 4:2, 4:3.
EC Red Bull Salzburg: Skec – Nussbaumer, Blüml, Ettwein, Egger, Vojta, Wörndl – Galassiti, Sokolov, Schuster – Motil, Witting, Feldner – Sinzinger, Predan, Wallenta – Rebernig, Valtiner, Auer.
ORLI ZNOJMO: Gerža – Kruckovyč, Hrubý, Kuntoš, Brabec, Konečný – Jeřábek, Svatuška, Jambor – Bulín J., Růžička, Bulín P. – Oščádal, Fruhwirt, Niederhafner – Fruvirt, Minarčík.

Miroslav Vybíral (Znojmo): V dnešním zápase jsme byli lepším a aktivnějším mužstvem. Doplatili jsme pouze na individuální chyby a neproměňování vyložených šancí. Celému týmu jsem za dnešní výkon poděkoval, zápas měl z naší strany kvalitu a nasazení, a to je v mládežnickém hokeji cenější než výsledek. Samozřejmě chceme vyhrát každé utkání a v dalším zápase s MAC Budapeští necháme opět všechno.