Vynikající obrat v podání znojemských juniorů! Budapešť udolali po sedmi gólech

2.2.2017 | Marcela Procházková

Orli měli s Budapeští velké potíže a po většinu utkání to vypadalo, že domácí jednoznačně zvítězí. Pak se ale hosté probudili a začali se strefovat do černého. V závěrečném dějství poslali za domácího brankáře hned čtyři puky a utkání se tak muselo přehoupnou až do prodloužení. Ani v něm se ale o vítězi nerozhodlo a na řadu tak musely přijít samostatné nájezdy. V nich Znojmu vystřelil bodík navíc Martin Kosnar.

32.kolo, čtvrtek 2. 2. 2017, 15:40
6
KHM Budapešť
po samostatných nájezdech
7
Třetiny: 2:0, 3:2, 1:4 - 0:0
Branky a nahrávky: 9. Papp (Komjati, Kaiser), 12. Komjati (Nagy, Papp), 26. Papp (Komjati), 27. Horváth (Szücs), 33. Papp (Poszar, Komjati), 59. Szücs (Komjati) – 25. Brabec (Kuntoš, Bulín J.), 40. Pucher (Brabec, Kosnar), 41. Kosnar (Zmeškal, Janás), 41. Bulín P. (Růžička, Bulín J.), 59. Brabec (Kosnar, Oščádal), 60. Kuntoš (Kruckovyč), rozh. náj. Kosnar. Rozhodčí: Juhász – Kovács, Soltész. Vyloučení: 6:6, navíc Kuntoš (ZNO) - 10 min. OT. Využití: 2:2. Diváci: 32. Střely na branku: 47:67. Průběh utkání: 2:0, 2:1, 5:1, 5:4, 6:4, 6:7.
KHM Budapešť: Gadacsi – Kaiser, Sandorffy, Ban, Poszar – Fenyvesi, Horváth, Szücs – Nagy, Komjati, Papp – Barta, Szeredi, Sandor.
ORLI ZNOJMO: Gerža – Kruckovyč, Kosnar, Kuntoš, Brabec, Peří, Konečný – Janás, Fruhwirt, Oščádal – Bulín J., Růžička, Bulín P. – Fruvirt, Zmeškal, Pucher – Hrubý.

Ohlasy

Miroslav Vybíral (Znojmo): Asi jsme nepoučitelní, ale jak říká klasik, výhra je výhra. V poslední třetině jsme ukázali charakter a dokázali jsme, že jsme tým.