Tři góly na vítězství nestačily. Juniorka si z Lublaně odváží nehezkou porážku

2.1.2017 | Marcela Procházková

Znojemští junioři nedopadli v prvním utkání nového roku zrovna nejlépe. Už po úvodní třetině bylo jasné, že jim jejich soupeř bude činit potíže. Lublaň si totiž velmi rychle vybojovala náskok, který v průběhu utkání stále navyšovala. Orli nestíhali včas odpovídat na přesné střely domácího týmu, a i přes vyhranou třetí třetinu soupeři nakonec podlehli.

23.kolo, pondělí 2. 1. 2017, 19:30
7
Lublaň
3
Třetiny: 3:1, 3:0, 1:2
Branky a nahrávky: 12. Sitar (Subic, Kuhar), 14. Chvatal (Sitar, Zibelnik), 19. Vuk (Ulamec, Chvatal), 26. Chvatal (Zibelnik), 37. Chvatal (Zibelnik), 39. Petek, 52. Sitar (Subic) – 17. Růžička, 50. Růžička, 54. Jambor (Svatuška). Rozhodčí: Pahor – Čertanc, Javornik. Vyloučení: 7:6. Využití: 1:2. Střely na branku: 47:39. Průběh utkání: 2:0, 2:1, 6:1, 7:2, 7:3.
HDD Olimpija Ljubljana: Spreitzer – Petek, Pusenjak, Zibelnik, Vuk, Eric, Cjuha – Kuhar, Subic, Sitar – Sever, Ulamec, Chvatal – Jovan, Strazisar, Klansek – Lavrisa, Tomanovic.
ORLI ZNOJMO: Gerža – Pucher, Kruckovyč, Brabec, Kuntoš, Peří, Konečný – Bulín P., Růžička, Bulín J. – Svatuška, Fruhwirt, Jambor – Niederhafner, Stromko, Fruvirt – Hrubý.

Ohlasy

Miroslav Vybíral (Znojmo): Dnes jsme neodehráli vůbec dobré utkání. Proti velmi dobře fyzicky vybavenému soupeři jsme udělali v první třetině velké množství faulů. V průbehu celého utkání pak spoustu individuálních chyb, za které nás soupeř nemilosrdně trestal.