Poslední zápas nadstavby juniorům nevyšel, prohráli s Villachem

25.2.2018 | Vojtěch Pojer

Až do druhé třetiny byl zápas vyrovnaný, ještě na začátku třetí třetiny měly oba týmy stejný počet branek. Závěrečné dějství ale zcela ovládli domácí, Znojmo tak v tabulce nadstavby končí poslední a vyčkává na soupeře pro play-off.

N10, neděle 25. 2. 2018, 13:00, Stadthalle Villach
Villach
Branky a nahrávky: 4. Brunner (Steuer, Lanzinger), 19. Brunner (Wohlfart B., Lanzinger), 24. Lanzinger (Brunner, Steurer), 45. Trink (Wohlfart P., Schützenhofer), 54. Nusser (Trink), 55. Schützenhofer (Wohlfart P., Steurer) – 9. Piš (Štěpanovský, Miščík), 13. Patrik Bulín (Rudy S.), 42. Zelenkov (Zmeškal, Košnar). Rozhodčí: Ofner – Dreier, Schweighofer. Vyloučení: 6:8, navíc Bulín P. (ZNO) - 10 min. OT. Využití: 3:2. Diváci: 84. Střely na branku: 56:30. Průběh utkání: 1:0, 1:2, 3:2, 3:3, 6:3.
EC Villacher SV: Schmidt – Steurer, Urbánek, Sivec, Müller, Rauter, Pölzl, Friedrich, Nowak – Wohlfart B., Lanzinger, Brunner – Wohlfart P., Thaler, Schützenhofer – Nusser, Rainer, Wuntschek – Judith, Trink, Friedrich.
ORLI ZNOJMO: Kolupaev – Rudy S., Brabec, Štěpánovský, Hrubý, Rudy J., Bazala, Hladil – Bulín P., Růžička, Bulín J. – Piš, Roubal, Miščík – Zelenkov, Košnar, Zmeškal – Ligocký.