Mladí Orli deklasovali Linz šesti brankami

22.12.2016 | Marcela Procházková

Znojemští junioři se po téměř třítýdenní pauze opět postavili na ledovou plochu. Na stadionu předposledního celku tabulky se jim dařilo. Po první vyrovnané třetině převzali iniciativu a posílali do rakouské sítě jeden puk za druhým. Nakonec se zastavili na čísle šest. Zaslouženě si tak do tabulky připisují důležité tři body.

22.kolo, čtvrtek 22. 12. 2016, 19:00, Keine Sorgen Eisarena Linz
1
Linz
6
Třetiny: 1:1, 0:3, 0:2
Branky a nahrávky:14. Kleiss (Stadler, Schwarzbauer) – 16. Fruhwirt (Oščádal, Brabec), 24. Růžička(Oščádal, Bulín J.), 28. Kuntoš (Růžička, Brabec), 29. Fruhwirt, 52. Bulín J. (Bulín P., Kruckovyč), 57. Fruvirt (Fruhwirt, Kruckovyč). Rozhodčí: Höller, Lehner – Bartl, Eisl. Vyloučení: 7:5. Využití: 1:2. Diváci: 50. Střely na branku: 25:52. Průběh utkání: 1:0, 1:6.
EHC LIWEST Black Wings Linz: Wegerer – Haller, Moidl, Hochmann, Schwarzbauer, Holzinger, Heinz – Kleiss, Maurer, Gaspar – Rosenberger, Freunschlag, Mayrhofer – Waismayer, Ahonen, Stadler.
ORLI ZNOJMO: Gerža – Kruckovyč, Mandát, Brabec, Kuntoš, Peří, Hrubý, Konečný – Bulín J., Růžička, Bulín P. – Oščádal, Fruhwirt, Jambor – Kosnar, Svatuška, Jeřábek – Stromko, Fruvirt, Šlégl.

Ohlasy

Miroslav Vybíral (Znojmo): V první třetině jsme měli pomalejší rozjezd, ale druhá třetina byla z naší strany podle mých představ. Prosadili jsme se v přesilových hrách i při rovnovážném počtu hráčů na hrací ploše. Měli jsme dobrý pohyb a velký počet střel. Hráči chodili do předbrankového prostoru, bylo tam vidět na čem jsme během pauzy pracovali.

Jako tým bychom chtěli popřát všem znojemským fanouškům klidné prožití svátků vánočních a hodně zdraví a štěstí do nového roku.