Juniorka si v nové sezóně vystřílela druhé vítězství

8.9.2016 | Marcela Procházková

Linz si ani s výhodou domácího prostředí nedokázal napodruhé s Orly poradit. Jedna vstřelená branka v druhé třetině sice dala domácím šanci na vyrovnání, Orly zcela ovládnutá třetí dvacetiminutovka už ale nedovolila Rakušanům žádnou další ostrou střelu.

2.kolo, čtvrtek 8. 9. 2016, 18:00, Keine Sorgen Eisarena Linz
1
Linz
5
Třetiny: 0:0, 1:2, 0:3
Branky a nahrávky: 27. Maurer (Schwarzbauer, Mayrhofer) – 25. Fruhwirt (Jambor), 39. Mandát (Bulín J., Peří), 45. Bulín J. (Bulín P.), 47. Mandát (Fruhwirt, Jeřábek), 56. Svatuška. Rozhodčí: Lendl – Bartl, Höller. Vyloučení: 6:4. Využití: 0:2. V oslabení: 0:2. Diváci: 120. Střely na branku: 29:33. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:5.
EHC LIWEST Black Wings Linz: Divis – Haller, Moidl, Hauser, Schwarzbauer, Kleiss, Liesch, Holzinger – Maurer, Mayrhofer, Rosenberger – Gaspar, Freunschlag, Kemeny – Frühwirt, Ahonen, Stadler – Konya.
ORLI ZNOJMO: Gerža – Pucher, Kruckovyč, Hrubý, Kuntoš, Mandát, Peří, Brabec – Jeřábek, Fruhwirt, Jambor – Bulín J., Růžička, Bulín P. – Svatuška, Fruvirt, Niederhafner – Minarčík, Šlégl.

Ohlasy

Miroslav Vybíral (Znojmo): V první třetině jsme se nemohli dostat do tempa, protože cestou na zápas nám u autobusu praskla pneumatika a přijeli jsme těsně před rozbruslením. Od druhé třetiny jsme ale měli utkání pod kontrolou a velmi dobrým týmovým výkonem jej zvládli.