Juniorka se vrací s prázdnou. Na Innsbruck dvě branky nestačily

26.10.2016 | Marcela Procházková

Přestože Orli zásluhou Patrika Bulína skórovali jako první, utkání do vítězného konce nedotáhli. Jednobrankový náskok, který si domácí vytvořili ve druhém dějství ještě v posledních vteřinách hry ve třetí třetině navýšili. Znojemští hokejisté tak neměli dostatek času utkání více zdramatizovat.

14.kolo, středa 26. 10. 2016, 18:30
Innsbruck
Branky a nahrávky: 23. Teschauer (Bär, Paulweber), 26. Teschauer (Paulweber), 34. Bär (Teschauer, Paulweber), 58. Teschauer (Bär, Jaunegg), 60. Paulweber (Teschauer, Huber) – 11. P. Bulín (J. Bulín, Kruckovič), 24. Jeřábek (Svatuška, Kruckovič). Rozhodčí: Wallner – Huber, Schauer. Vyloučení: 4:2. Bez využití. V oslabení: 0:1. Diváci: 60. Střely na branku: 36:43. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:2, 2:2, 5:2.
HC TWK Innsbruck: Huber – Huber, Schwaighofer, Jaunegg, Riley, Nick, Peskoller, Riedl, Lupinski, Untergasser – Fender, Teschauer, Frischmann, Sparber, Bär, Kastner, Krippels, Koudelka, Gschwentner, Brandstätter, Paulweber.
ORLI ZNOJMO: Gerža – Kruckovič, Kuntoš Mandát, Brabec, Hrubý, Konečný – Oščádal, Svatuška, Jeřábek – Bulín J., Růžička, Bulín P. – Niederhafner, Fruhwirt, Jambor – Fruvirt, Minarčík.

Miroslav Vybíral (Znojmo): Utkání rozhodlo neproměňování vyložených šancí. Těch jsme měli na několik zápasů a herní výpadek ve druhé třetině, kde místo toho, abychom soupeři odskočili o dvě branky jsme mu darovali otočení průběhu zápasu.